Yıldırım İkinci El Eşya Alanlar

Yıldırım’da İkinci El Eşya Alan firmaları araken karşınıza bir çok ikinci el eşyacı çıkacaktır. Meslektaşlarımızda aynı bizler gibi ikinciel eşya sektöründe kendilerine yer bulabilmek için çalışmaktadır. Tabi burada rekabet ortaya çıkmaktadır ve en iyi firmadan en uygun fiyatlarla eşya almak yada eşyanızı en yüksek değerde vermek için firma arayışına gireceksinizdir. İşte tam burada biz devreye giriyoruz ve sizi bu zorlu arayıştan kurtarıyoruz 🙂 Bursam Spot’a geldiğinzde şöyle bir mesajla karşılaşıyorsunuz; tam yerine Geldiniz.

İkinci El Eşyalarınızı Nasıl Satarsınız

İkinci el eşya larınızın fotoğraflarını Whatshap Aracılığı İle numaralarımıza ulaştırabilirsiniz size geri dönüş yapılarak hemen fiyat verilecektir. Eğer bu uygulamayı kullanmıyorsanız bizi telefon numaralarımızdan arayarak eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Fiyatta anlaşmamız durumunda adresinize gelerek eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz. Aynı gün veya sizin belirlediğiniz gün evinizden alıyoruz. Her türlü ev eşyalarınızı, yatak odası takımlarınızı, oturma gruplarınızı, yemek odalarınızı, beyaz eşyalarınızı, halı ve sehpalarınızı, televizyon ve lcd lerinizi, ofis mobilyalarınızı, antika eşyalarınızı, genç odası takımlarınızı, dolap ve bazalarınızı, spor aletlerinizi ve sıfır ambalajında her türlü elektronik eşyalarınızı alıyoruz. Bizi aramanız yeterlidir.

ikinci el eşyacı

Yıldırım İkinci El Eşya Alanlar” için 3 yorum

  1. Ahmet Arışan Yanıtla

    Selamlar, ilimizde ikinci el buzdolabı var. alma şansınız varmıdır acaba?

    • admin YazarYanıtla

      Tabi Ahmet Bey, iletişim bilgilerinizi bırakırsanız arkadaşlarımız size geri dönüş yapacaklardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.